Wybieramy samochód z Ameryki

Import samochodów z USA cały czas rośnie w siłę. Auta zza oceanu zazwyczaj są tańsze od modeli europejskich, jednocześnie można liczyć na lepsze wyposażenie i młodszy rocznik auta. Czy samochód z USA to dobry wybór? Czym się kierować podczas wyboru takiego pojazdu?

Samochodu z USA

Otóż, auta z usa import zazwyczaj kojarzą się z dużymi samochodami o dużym spalaniu, niemniej jednak na rynku amerykańskim można znaleźć także wiele popularnych w Europie marek takich jak BMW, Mercedes, Audi itp. Samochody importowane z USA zazwyczaj charakteryzują się bogatszym wyposażeniem oraz niższą ceną. Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale auta z USA z importu potrafią być, nawet 30% tańsze, niż takie same modele pochodzące z Europy. To, dlatego cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich klientów. Czemu warto zdecydować się na taki samochód? Bo jest tańszy, jednocześnie dużo lepiej wyposażony. Oczywiście w tym wypadku trzeba liczyć się z tym, że będziemy musieli poddać samochód przeróbkom, co trzeba uwzględnić w jego cenie. 

Amerykański rynek oferuje wiele, niektóre auta są w bardzo dobrym stanie, inne są zakwalifikowane, jako niezdatne do jazdy, tak więc numer VIN jest po prostu kasowany. W tym wypadku należy zachować większą ostrożność. Zdecydujmy się na auto z USA z importu, które nie jest uznane za szkodę całkowitą, jednak miało na przykład małe uszkodzenie. Dzięki temu zyskamy pewność, że posłuży przez lata i będzie bezpieczne.