Wszystkie rozwiązania podłogowe – jedna solidna firma

Szukasz pomysłu na aranżację swojego nowego mieszkania albo chcesz odnowić jakoś swoje wnętrze? Z nami to nic trudnego! W asortymencie naszej firmy IVC znajdziesz wiele inspiracji, które z pewnością pomogą Ci odmienić Twój dom nie do poznania. Nieestetyczne podłogi mogą spędzać sen z powiek, a jak wszystkim dobrze wiadomo, sen ma zbawcze działanie na kondycję naszego ciała. Nie pozwól, aby takie błahostki wpływały źle na Twoje funkcjonowanie. Zacznij od zmiany podłogi, która na pewno polepszy Twój komfort przebywania w domu, biurze, czy hotelu. Zadowolenie klientów zawsze stawiaj na pierwszym miejscu i właśnie w tym miejscu postaw na podłogi, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych klientów.

Ty też zasługujesz na luksusy

Lubisz zapraszać znajomych do siebie, ale masz wrażenie, że wygląd Twojego mieszkania ma wiele do życzenia? Teraz i Ty możesz odmienić swój dom i postawić na luksusowe płytki winylowe, które okażą się świetnym rozwiązaniem do dopełnienia wnętrza. Zainspiruj się IVC i znajdź podłogi Twoich marzeń. Zawsze biorą oni pod uwagę używane przez nich materiały, wydajność, design, akustykę, komfort oraz recycling. Znają oni specyficzne wymagania restauracji, placówek służby zdrowia, sklepów, biur, szkół i bloków. Dbają o to, aby ich unikalne zalety zaspokajały specyficzne potrzeby każdego otoczenia.

Od inspiracji po montaż

Przeglądanie katalogów w celu znalezienia inspiracji może okazać się z czasem nużącym zajęciem. Jeśli nie chcesz marnować swojego cennego czasu oddaj swoje podłogi w ręce specjalistów z IVCa. Indywidualne podejście do każdego Klienta zapewnia gwarancję udanych zakupów i dobrą inwestycję na lata. Dzięki wszechstronnym rozwiązaniom produktowym dla wszystkich projektów pomożemy Ci odnaleźć to, czego właśnie szukasz. Mamy rozwiązania pasujące do każdego rodzaju potrzeb i pomożemy w urządzeniu inspirujących wnętrz biurowych, pokoi w butikowym hotelu, centrum opieki dziennej, praktycznych placówek edukacyjnych i każdych innych przestrzeni. Nasz oddany , profesjonalny, interdyscyplinarny zespół jest do dyspozycji. Projekt, produkcja, dostawa, planowanie – wszystko, czego potrzebujesz jest pod jednym dachem – wygodniej już być nie może. Dbamy także o środowisko, dlatego znajdujemy również czas na zastanowienie się nad wpływem całej naszej strategii i działań. Dlatego, jeśli jesteś miłośnikiem dbania o planetę i chcesz urządzić swój dom w przyjaźni ze środowiskiem postaw na nas.