Linia do pelletu

Linia do pelletu paszowego jest specjalnie zaprojektowana do produkcji granulatu paszowego na skalę , który może spełnić wymagania codziennego użytku w gospodarstwie, fabryki pasz dla zwierząt, fabryki pasz dla drobiu, a nawet Fabryki Produkcji Pasz Dla Zwierząt na Dużą Skalę. Zasadniczo przetwarzanie produkcji granulatu paszowego obejmuje mieszanie, suszenie, kruszenie, granulowanie, chłodzenie, pakowanie i powiązany sprzęt transportowy. Ze względu na faktyczne zapotrzebowanie na odżywianie różnych rodzajów zwierząt przetwarzanie produkcji różnych rodzajów pasz dla zwierząt nie jest takie samo, jak wspomniano powyżej. Surowiec odgrywa więc bardzo ważną rolę przy ustawianiu linii do pelletu paszowego. Jeśli twój surowiec jest w proszku, proces kruszenia można pominąć; jeśli zawartość wilgoci w surowcu spełnia wymagania wilgotnościowe podczas granulowania, proces suszenia można skrócić; jeśli w gospodarstwie produkuje się granulat paszowy dla zwierząt gospodarskich lub drobiu, przetwarzanie pakowania nie jest konieczne; jeśli produkujesz granulat paszowy do użytku komercyjnego, sugerowana jest pełna linia do pelletu paszowych do produkcji granul paszowych wyższej jakości.

Zalety linii do produkcji granulatu paszowego

●     Linia do pelletu paszowego może stanowić pożywną karmę dla różnych zwierząt, takich jak: bydło, owce, króliki, kurczaki, konie, gęsi, świnie, psy, ryby itp. , Unikając ich wybredności.

●     Gotowy granulat paszowy o dużej gęstości i jednolitym rozmiarze jest łatwy do transportu i przechowywania.

●     Gotowy granulat paszowy, produkowany w zamkniętej i wysokotemperaturowej komorze do granulowania, jest łatwy do wchłonięcia przez zwierzęta.

●     Z granulatu paszowego dla zwierząt można wytwarzać różne surowce, w tym trawy, lucernę, ziemniaki, kukurydzę, pszenicę, kukurydzę, pastwiska, ryż, łuskę ryżu, otręby ryżowe, mączkę słomową itp. Możesz dodać inne niezbędne środki witaminowe dla swoich zwierząt .

●     Wyposażona w maszynę do granulowania, która jest skonfigurowana z odpowiednim współczynnikiem kompresji, linia produkująca granulki paszowe może wytwarzać granulki paszowe różnej wielkości. Takich jak granulat paszowy o średnicy 2-4 mm dla kurczaka i świni ; Granulat paszowy o średnicy 1,5-3 mm dla ryb ; Granulat paszowy o średnicy 4-8 mm dla bydła i owiec ; a długość granulki paszowej można ustawić samodzielnie.