GstarCAD- czym jest, z czym to się je?

GstarCAD to program opracowany przez Gstarsoft, firma została założona już w 1992 roku i do dziś koncentruje się na rozwoju oprogramowania CAD. Program dostępny jest w wersjach „Standard”, „Academic”, „Professional”. Dostępny jest w wielu językach: angielskim, hiszpańskim, francuskim, czeskim, włoskim, japońskim, koreańskim, polskim, węgierskim, a nawet chińskim i innymi. GstarCAD, cena licencji, jak to wygląda? Kupując program masz wieczystą licencję! Więc inwestujesz raz, a porządnie!

A więc z czym to się je?

Ok, zapytasz, ale do czego służy cały ten program? GstarCAD jest to oprogramowanie do projektowania 2D/3D. GstarCAD- cena licencji wyróżnia go tym, że jest niezwykle niska. Cechuje go duża wydajność, intuicyjny i prosty w obsłudze interfejs, pozwala na pracę z formatami DWG/DXF. Jest to na tyle łatwy program graficzny, że sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych projektantów. Dla wielu stanowi alternatywę dla popularnego programu AutoCAD. GstarCAD- cena wliczana jest w cały dostępny pakiet, który dostajemy z programem. Możemy za jego pomocą rysować linie, krzywe, kształty dwuwymiarowe, oraz trójwymiarowe. GstarCAD umożliwia eksport w formatach DWFX, STL, EPS, DXX, import z plików SAT, 3DS, WMF oraz publikowanie w PDF, a także 3D DWF.

Co jeszcze muszę wiedzieć, zanim się zdecyduje na GstarCAD- cena to przecież nie wszystko.

To, co na pewno wyróżnia ten program graficzny od innych, jest to, że poza prostym interfejsem i wieczystą licencją, zajmuje naprawdę niewiele miejsca na komputerze. Szybko przesyła pliki rysunków, dzięki czemu oszczędza czas i poprawia pracę projektantów. Kto nie marzy o szybkiej pracy, by popracować bez nerwów, a następnie zjeść obiad z rodziną, a to wszystko bez pośpiechu? Raczej każdy szanujący się projektant. W końcu czas jest ważny- termin pracy czasem jest niewielki. Spokój i czasowość zapewnia właśnie gstarcad cena oprogramowania to tylko kropla w morzu zalet programu.

Możliwości- duże, małe?

Jakie są możliwości tego cudeńka? Rysowanie nigdy wcześniej nie było tak proste, GstarCAD posiada ponad 100 narzędzi do rysowania i projektowania. Nawet zwykła bryła będzie bryłą idealną. Użytkownicy GstarCAD mogą dostosować standardy, symbole mechaniczne, wymiary, funkcje. Architektura nigdy nie była tak prosta- GstarCAD umożliwia specjalnią funkcję do tworzenia planów architektonicznych, czy rysunków konstrukcyjnych. Za jego pomocą w prosty sposób możesz łączyć ściany, tworzyć odpowiednie wymiary i konstrukcje. W architekturze program gwarantuje różne style ścian, drzwi, okien, schodów, a nawet kolumn, dachów, różnego rodzaju obiektów- lawina możliwości- to właśnie GstarCAD. Cena tych wszystkich możliwości jest bezcenna. O ile w GstarCAD cena wyznacza się swoją atrakcyjnością, o tyle sam program jest naprawdę wart inwestycji. Już zapewne wiesz, że jeśli jesteś osobą z branży, powinieneś skusić się na wypróbowanie tego oprogramowania. Jeśli to nie niezwykła płynność i łatwość zachęciła Cię do pracy z nim, to może właśnie możliwości z zakresu projektowania. Próbuj, nic Cię to nie kosztuj- dosłownie, jak i w przenośni!